auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Skoda Roomster 2007: Benzine meter

Bouwjaar: 2007, Brandstof: Benzine, Motorcode: BTS, Motorinhoud (cc): 1600, Vermogen (kw): 77

Ik heb 2 vragen eerste waar op het dashboard vind ik het oliedruk lampje inde handleiding staat een andere cockpit als wat wij hebben wij hebben nog analoge temp.en benzine meter vraag 2 sodra ik het kontakt in schakel begint mijn koelvin vol uit te draaien mijn vermoeden is dat het gecombineerde ven tilator relais defect is komt dit vaker voor Vrgr.Rob.

Geplaatst door

Rob Wassing +55

al 3 dagen lid

Reacties

Wij hebben jou topic maar geopend, anders krijg je nooit antwoord.

mvg.
Moderator Problemcar

Als je de auto op contact zet zal er toch een oliedruklampje branden als de motor niet loopt.
Auto uit laten lezen want er zit een storing in die er voor zorgt dat uit veiligheids overweging de fan aan gaat.
Als je de airco uit zet blijft de fan dan ook draaien.

kaleido 1 +9560
badge vip badge

3 dagen

Airco staat uit ik heb mij laten vertellen dat het schakel relais wel voor problemen zorgt maar ik zal hem eens uitlaten lezen mijn obd 2 scanner is niet geprogrammeerd om airco uit te lezen met het olie druklampje werkt het niet als je de kabel aan massa legt de olie druk zender is toch massa geschakeld

Rob Wassing +55

3 dagen

Vroeger was dat zo , zou met de huidige electronika niet zomaar draadjes aan massa gaan leggen.
Uitlezen met dealer of gelijkwaardig.

kaleido 1 +9560
badge vip badge

3 dagen

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Skoda Roomster of stel zelf een nieuwe vraag.