👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Motormanagement lampje brandt. Na uitlezen emissiesysteem. Lampje gewist maar komt toch terug na 1 tot 2 weken.iemand een idee ? Wat komt het meest voor bij deze storing ? Heb zelf al de rubber ring van de tankdop omgedraaid ( iets dikker) en een slangetje van koolstoffilter naar ventiel voorzien van een klemmetje. Kon het aan een kant ronddraaien. Helaas nog geen resultaat. Weer brandend lampje. Gr. Rien.
Ja, sorry. komt eraan. staat op de telefoon van mijn zoon. kan hem nu even niet bereiken.
1 maand
Code gaat nog even niet lukken.Hij is nog een paar dagen op vakantie .Welke dingen komen het meest voor als oorzaak ? Zodat ik daar vast naar kan kijken.
1 maand
Dat wordt een kansloze opsomming van mogelijke oorzaken, gewoon even wachten op de codes of opnieuw even goed laten uitlezen en de codes plaatsen.
Oke. Dank je, zal ik doen.
1 maand
Hoi. De code is: P0441. Hopelijk kun je hier wat mee. Bedankt alvast.
1 maand
Zou zo maar de ontluchtingsklep (N80) kunnen zijn. Schijnt een V.A.G. kwaaltje te zijn.
Dank je. Ga hier mee aan de gang. Is goed te vervangen denk ik en niet te kostbaar. Je hoort het.
1 maand
Is besteld. Maar even niet leverbaar. Het lampje is plotseling vanzelf uitgegaan. ?? Nu al een dag of 10 geen lampje meer gezien. Onderdeel is nu onderweg en ga hem toch maar vervangen denk ik ??
3 weken
Motor loopt prima en geen inhouden of onregelmatig lopen meer.
3 weken
Onderdeel vervangen. Hoop dat het nu in orde is. We wachten af.
3 dagen
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Skoda Yeti of stel zelf een nieuwe vraag.
Welke foutcode? Zo is het gissen.
1 maand