auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Suzuki Swift: Interieur vernieuwen

Bouwjaar: 1991, Brandstof: Benzine

Een vriendin heeft een Suzuki Swift uit 1991 overgenomen, alleen is het interieur aan vervanging toe.
Deur bekleding en handvaten aan de binnenkant (niet om de deur te openen) hangen los, zijn afgebroken. Kom je via de sloop makkelijk aan goede handvaten? Of kun je beter de hele bekleding vervangen? Wat zijn richtlijnen voor de prijs?

Verder zit er op deze auto's standaard geen stuurbekrachtiging volgens mij. Nu denk ik niet dat je dat makkelijk inbouwt, maar is het mogelijk?

Gr.

Geplaatst door

MichelJ +0

al 17 jaar lid

Reacties

hey, handvaten kun je wel makkelijk op de sloop krijgen. bekleding moet je wel even voor zoeken.Heb niet het idee dat er veel intacte bekleding te krijgen,en als je het vind moet je ook de goede kleur nog zien te vinden,die is lang niet altijd hetzelfde volgens mij.

Van de prijs heb ik geen idee en stuurbekrachtiging..... ik denk dat je behoorlijk handig moet zijn wil je dat voor mekaar krijgen,maar het is mogelijk.
gr.

Suzukifreaky +0

17 jaar

Voor dergelijke interieurdelen is bellen naar sloperijen vaak het makkelijkste.

Een onbekrachtigd door een bekrachtigd stuurhuis vervangen is mogelijk, maar loont het
wel wat betreft de kosten (stuurhuis, pomp, leidingen, opnieuw uitlijnen) en de moeite.
Swiftjes sturen al licht.
Je moet een behoorlijke sleutelervaring hebben, of doe het samen met iemand die dat wel heeft
ivm. veiligheid.

twiede +0

17 jaar

Sloperijen napluizen.
Als je echt niets kan vinden, bel dan eens naar de Suzukispecialist in Druten. Altijd prijs

Heinz1000 +0

17 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Suzuki Swift of stel zelf een nieuwe vraag.