Hoi,
Ik heb meer vraag dan probleem...
Wat is een kost van distributie riem in Grand Vitara 1, 2.5 V6 vervangen?
Ik weet dat is afhankelijk van garage maar ik moet ± weten. Jullie hebben ervaring zo is makkelijk.
Distributie riem + werk.
Sorry voor mij slecht Nederlands.
Mvg,
Przemo
Mooie site @sleutelaar1952. Maar heb ik een probleem...
"Volgens onze informatie is uw auto uitgerust met een distributieketting i.p.v. een riem. Hiervoor kunnen wij u geen offerte aanbieden".
6 jaar
Klopt helemaal...deze auto heeft een ketting.
Dat kan je zelf ook zien:
Distributieriem of distributieketting:
Hoe kan je zien of de auto een distributieketting of een distributieriem heeft? Als de auto een distributieketting heeft is deze in het motor blok gebouwd, natuurlijk ook omdat deze door de olie moet lopen. De distributieriem zit tegen het motorblok aangebouwd en loopt dan ook droog. Dit is meestal te herkennen aan een kunststof afdekkap aan de kopse kant van de motor. Het nadeel van een distributieriem is dat deze tussentijds doormiddel van een interval gecontroleerd of vervangen moet worden. Een distributieketting is onderhoud vrij. Natuurlijk kan ook een distributieketting stuk gaan, echter komt dat vele malen minder voor. Wel komt het in regelmaat voor dat de kettingspanner niet goed meer zijn werk doet, waardoor de ketting te los gaat liggen en een reparatie noodzakelijk is. U herkend een losliggende distributieketting aan een ratelend geluid in de motor.
Dank je wel voor antwoord. Maar we kunnen dit verhaal over onderhoud vrij ketting tussen sprookjes plaatsen :) Dat is wel zo als je eigenaar bent van een nieuwe auto of zo.
Daar zijn geen rare geluiden uit de motor maar ik wil dat gewoon doen. Kilometerstand is nu 240000k++.
6 jaar
Dan voer je hem nog een keer in met distributieketting.
Kan niet...ketting is geen regulier onderhoud.
Zelf even een garage bellen en vragen om de prijs.
Ik dacht dat iemand dat weet hier. Maar ja... Ik wil gewoon in garage vragen. Dank jullie wel voor antwoorden!
6 jaar
Ga maar uit van 8,5 uur werk, plus materiaal
Uuu... Klinkt duur haha :) ik dacht dat misschien verschil tussen buitenland is rond €100-€200. En als is zo dan kan ik dat wel hier doen. Maar ik wil zien wat mensen in garage zeggen.
6 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Suzuki Vitara of stel zelf een nieuwe vraag.
op www.mijngarage.nl
kunt u dit vinden
6 jaar