auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Suzuki Splash 2012: trommelrem even vastgelopen ??? ABS-unit?

Bouwjaar: 2012, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorinhoud (cc): 1000

Deze auto is volgens klant spontaan beginnen te "vertragen" en kon niet sneller dan 40 km/u. Thuis vastgesteld dat hij verbrand rook. Auto remde niet naar behoren.

Inderdaad bij nazicht hebben de remtrommels heel fel gewarmd : verf schilfert af en de remschoenen brokkelen af.

Nochtans zijn alle 4 de wielen gewoon vrij en lopen niet vast en blijven momenteel vrij.....

Iemand bekend met dit probleem?


Uitgelezen met
TEXA

Foutcodes
1 foutcode : ABS C1057 (geen stroom)

Geplaatst door

Sobruma +55

al 7 jaar lid

Reacties

Foutcode is na wissen niet meer aktief ?

Momenteel niet, maar auto staat momenteel ook stil in ons atelier. Wel even bij vermelden dat de auto rond de jaarwisseling een ongeval gehad heeft linksvoor op linkerwiel met gebogen schokdemper tot gevolg. Auto is in februari naar autokeuring geweest en daar kreeg de eigenaar de melding dat de rem linksvoor niet werkte zoals "zou moeten" maar hij kreeg toch groene kaart.

Sobruma +55

4 dagen

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Suzuki Splash of stel zelf een nieuwe vraag.