Ik heb het volgend probleem. De centrale vergrendeling gaat soms vanzelf openen, dwz. Ik sluit de deuren , op afstand, en automatisch gaat de vergrendeling de sloten weer openen. Maar de vergrendeling gaat dit een aantal keer na elkaar doen.
Wel een beetje gevaarlijk, want de ene keer gebeurd dit als de auto stilstaat, maar dit gebeurd ook bij een rijdende wagen, en de knipperlichten branden dan ook steeds bij het ontgrendelen van de deuren.
Ik heb de fiche links aan de pedalen losgetrokken,(diegene waar o.a. de linker luidspreker bijzit.) en nu is het gestopt.
Maar nu kan ik de deuren, natuurlijk niet meer met de knop in het linkerportier bedienen.
Ik had dat probleem al bij aankoop van deze wagen, toen is de centrale comp. vervangen door de dealer.
Het probleem is dan een jaartje of 4 weggebleven, maar herbegint weer.
Ik heb ook één sleutel die steeds zijn ""geheugen"" verliest.
Heeft er iemand raad??
Bedankt op voorhand.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Avensis of stel zelf een nieuwe vraag.
Succes!!