Toyota Corolla: Distributieriem gebroken

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1987

Hallo allemaal,

Bij mijn oude corrola is de distributieriem gebroken. Mijn vraag is, is dit "dodelijk" voor een Toyota Corolla Liftback 1.6 XL uit 1988? De riem is gebroken bij rijden met lage snelheid en er zijn geen tikken of zo gehoord. Wanneer de motor nu ronddraait hoor je geen vreemde geluiden. Heeft het nog zin om bij deze oude auto de riem te vervangen en te proberen of het allemaal nog ok is?

Met vriendelijke groeten,
Philip

Geplaatst door

Philip8946

175 km

al 21 jaar lid

Reacties

kleppen raken niet bij dit type, gewoon nieuwe t belt en klaar is kees
nee klaar is philip
Hallo,

Bedankt voor de reactie en ik ben blij dat de kleppen vrij blijven als de t-belt breekt. Gaan we dus snel (laten) vervangen!

Nogmaals, bedankt!!!

Philip
Philip8946 Topicstarter 175 km Reageer
Hallo,

Vandaag is de T-belt vervangen en......... rijden maar!
Als een zonnetje! Nogmaals bedankt voor de tips.

Philip
Philip8946 Topicstarter 175 km Reageer
Wees blij dat je geen Starlet hebt, dan kon je nu uitkijken naar een andere auto, een brekende distributieriem bij een starlet kost altijd een paar kleppen.
c lafleur 785 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Corolla of stel zelf een nieuwe vraag.