Goedemorgen,
wie kent dit euvel?
bij het wegrijden vanuit stilstand is er een roffelend geluid te horen, maar zodra er 2000rpm gereden wordt is het weg. Kan niets vinden, alleen beetje olie bij keerring van de bak.
iemand misschien een idee?
Motorsteunen lijken goed. maar de steun bij de bak zag ik nog eens bekijken, zal gisteravond een verontrustend plaatje op een celicaforum.
Ik weet niet hoe ik het geluid moet beschrijven, als ik niet beter zou weten dan zou ik denken dat de radiator ligt te klapperen, maar die zit echt vast.
is het niet een lekkende uitlaatpakking dat bij het optrekken wat kanteld,achter de uitlaatpijp dichthouden en luisteren of je hoort sissen.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Celica of stel zelf een nieuwe vraag.
Volgens mij zit er iets in je katalysator dat voor die rammelende geluid zorgt...
frank3163
speed80 km