Toyota COROLLA VERSO: Start steeds slechter

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2006, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2AD-FTV, Motorinhoud (cc): 2300, Vermogen (kw): 100

Onze auto start steeds slechter. Tijdens het starten een enorme rookpluim uit de uitlaat. Net of dat een cilinder even niet meedoet. Het rijden gaat verder prima.

Geplaatst door

Kees Bikker

50 km

al 10 jaar lid

Reacties

Controleer je koelvloeistof eens. Staat deze op peil. Zit er druk op?
DRAZ 1.080 km Reageer
Kleur van de rookpluim?
DRAZ 1.080 km Reageer
Is de auto uitgelezen? Zo ja; codes? Lekkende injector?? Blijft gissen van een afstand. Druk in de rail moet +/-250 bar zijn bij starten. Eerste waar ik naar kijk bij slecht startende diesels.

Succes

Mvg diagnoseoplocatie.nl
Is particulier forum hé 😉
DRAZ 1.080 km Reageer
Haha @DRAZ weet ik, maar mag wel helpen toch?😀
Tuurlijk 😉
DRAZ 1.080 km Reageer
Injectoren zijn zeker een mogelijkheid.
DRAZ 1.080 km Reageer
Dag Kees, ik kan het op afstand natuurlijk niet goed bekijken; ik kan je wél vertellen dat ik een jaar geleden afscheid heb genomen van mijn Verso 2006 met giga motorpoblemen; de eerste motor bij 147000km is gratis vervangen door net zo'n pruts motor [al zei men dat het een gemodificeerde motor was] en die ging dus ook weer stuk bij 170000km; hij is nu ws in Afrika; ik hoop dat daar iemand er toch nog een beetje plezier van heeft met zijn winterwielen haha; zoek eens op D-CAT hier op het forum. Wie weet heb jij ook zo'n

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Toyota Corolla of stel zelf een nieuwe vraag.