Volkswagen Polo: Acculampje brandt bij hoge toeren

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1993, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.3

Mijn Accu lampje gaat telkens branden als ik boven de 3800 toeren kom, zit dit in de accu of de dynamo?

Gr Arno

Geplaatst door

FromTheVlait

55 km

al 16 jaar lid

Reacties

Meet eens het voltage over de accupolen met Motor uit, stationair en boven de 3800 toeren als het lampje brandt.

oldford

117.985 km

Waarschijnlijk gewoon de spanningsregelaar ( koolborstels ) achterop dynamo ver op of in combinatie met de sleepringen..De kans is dus groot dat boven dat toerental de accu niet meer word bijgeladen, ook niet te lang meer mee rijden, de kans bestaat dan dat je ergens langs de kant komt te staan met een lege accu tot gevolg.

Even meten zoals Oldford al aangeeft,

Je zou eventueel ook eens alle verbruikers kunnen inschakelen, gaat de accu lamp dan al eerder branden ?

Meten kun je doen met een simpele multiemeter.

Gr Stefan

stefan84

86.660 km

Als ik zonder radio en zonderverlichting rijdt, gaat het lampje niet branden,

dus ik denk tot nog toe aan de koolstof borstels die versleten zijn, van het weekend ga ik toch de brug op, en wordt dan gelijk gechecked. ik zal hier het probleem dan wel posten.

Dank voor de info, Gr Arno

FromTheVlaitTopicstarter

55 km

Laat even weten hoe het afgelopen is..

Gr Stefan

stefan84

86.660 km

Of gewoon een slappe v-snaar?

Denman

740 km

Dan zul je de snaar ook horen fluiten als deze zo los zou staan, tenminste..

stefan84

86.660 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.