Volkswagen Sharan: airbag

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9 TDI

hallo iedereen.

ik heb jullie hulp nodig.de airbag lamp blijft branden. Ik heb de auto uitgelezen met VAG-COM .de foutmelding is het volgende:00588 ontsteking bestuurderszijde N97 /
3200 weerstand te hoog

graag jullie hulp.
alvast dank

mvg
zedin

Geplaatst door

zedin

570 km

al 17 jaar lid

Reacties

Meestal ligt dit aan de sleepring achter stuur.

ricky

55.545 km

[quote=ricky]Meestal ligt dit aan de sleepring achter stuur.[/quote]
is het dat dunne kabel die met de airbag aangesloten is (twee pinnen) . of is het nog dieper in het stuur.

alvast bedankt

zedin

zedinTopicstarter

570 km

Dat kabeltje kan het ook zijn,maar vaak ligt het aan de sleepring en die zit net achter je stuur achter de beplating.

ricky

55.545 km

opgelost!?

Ik heb het stuur gedemonteerd om te kunnen zien hoe de sleepring eruit ziet .daarna heb ik als terug op zijn plaats gezet, opnieuw uitgelezen en fout melding gewist. En tot mijn grote verbazing is het airbag lampje uit!!!!!! ?????mischien komt het nog terug ??????,

in iedere geval bedankt Richard

zedinTopicstarter

570 km

Het kan idd terug komen (ik hoop het niet voor je) maar als er ook maar 1x een onderbreking is in de bedrading of een ander probleem dan slaat hij dit op in z'n geheugen en dan blijft het lampje branden,ik zou zeggen kijk het nog even aan.

ricky

55.545 km

ik kies er voor om te wachten.als het terug komt dan vervang ik hem direct.

zedinTopicstarter

570 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Sharan of stel zelf een nieuwe vraag.