We hebben een storing met een T5,bestuurders airbag 0588 laagohmig.
Ik heb de airbag sleepring al vervangen maar verder geen succes.
Zou het kunnen dat dus de airbag zelf stuk is omdat de weerstand te laag is en dus niet te hoog?
Stekker los halen is de storing hoogohmig,dus dat verhaal klopt.
Iemand ervaring mee?
Hallo ja die draden zijn oke,morgen een dummie airbag monteren met de juiste weerstand om te kijken of het daar aan ligt.
ik hou het op de hoogte.
Probleem opgelost airbag zelf was defect.gr
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Transporter of stel zelf een nieuwe vraag.
Weerstand te hoog is onderbreking en te laag is kortsluiting.
Zou inderdaad kunnen maar mooiste is als de storing gelijk terug komt en dat je dan ipv de airbag een vervangingsweerstand met dezelfde waarde als de airbag aansluit en dan kijken of de storing weg blijft, dan weet je wat er aan de hand is.
Maar voor de duidelijkheid: Dus als je de stekker DIRECT op de airbag lostrekt dan verandert de storing van weerstand te laag naar te hoog?
Zo ja dan airbag stuk, deze maakt dan inwendig sluiting oid en dus heb je dan ook de bekabeling tot de airbag uitgesloten.
rickybuild
speed55.545 km