Volkswagen NEW BEETLE CABRIOLET: Bij relatie onregelmatig draaien

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2006, Brandstof: Benzine, Motorinhoud (cc): 1600

Bij relantie draaien stompt de motor onregelmatig ,geen fouten aangegeven bougies en kabels al vervangen,gasklep volledig uitgekuist

Geplaatst door

franbog

60 km

al 18 jaar lid

Reacties

Bij relatie/relantie draaien??
Je bedoeld dat de motor bij stationair draaien voelbaar onregelmatig draait?
Wat is je motorcode? Staat op sticker eerste blz boekje en sticker reservewiel en op rechterzijkant blok en is bijvoorbeeld BSE of BAG of BLF.

Opmerking: BSE motor draait vanuit fabriek af aan al onregelmatig.

ricky

55.545 km

Mijn motor code is BSF en hij draaid niet constant slecht maar stompt met tussenposes thx

franbogTopicstarter

60 km

BSF is zelfde type motor als de BSE. Stationair zie je ze altijd wat schudden en ook licht voelbaar.
Als alles verder in orde is dus kabels, bougies, tandriem timing, luchtinlaatgedeelte niet lek, vacuumslangetjes niet lek enz enz dan kan je met de testkast het stionaire toerental iets laten verhogen met bv 100 toeren en dan voel je het wat minder maar dat geld alleen als dus alles in orde is wat deze klacht kan veroorzaken.

ricky

55.545 km

Oke zal dit proberen bedankt voor de hulp

franbogTopicstarter

60 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen New Beetle of stel zelf een nieuwe vraag.