Volkswagen GOLF: Centrale deurvergrendeling

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: AXP, Motorinhoud (cc): 1400, Vermogen (kw): 55

Goedenavond,

Ik heb een vw golf 2000 gekocht met 1 sleutel. Deze golf heeft centrale deurvergrendeling op alle 4 de deuren die ik dus alleen met de sleutel in het portier kan openen.
Volgens degene waarvan ik deze auto gekocht heb zou er wel een sleutel met afstandsbediening op kunnen alleen die had die sleutel niet.

Mijn vraag is nu dus of ik zonder meer via u een "klap" sleutel bij kan laten maken óf dat ik naar de golf dealer moet.

Zou iemand me op weg kunnen helpen?

Geplaatst door

jan venmans

935 km

al 16 jaar lid

Reacties

Via ons kan er helemaal niets bijgemaakt worden; je zal even op internet moeten zoeken naar bedrijven die autosleutels leveren...of de dealer inderdaad.

Hans4040

123.030 km

Het was ook meer een vraag of t unerhaubt mogelijk is. Met een of andere module!

jan venmansTopicstarter

935 km

Mogelijk is het altijd...dan zal je bij een autoshop een afstandsbediening moeten kopen en die inbouwen.
Daar zitten twee afstandsbedieningen bij.
Koop dan een set die geschikt is voor een auto die af fabriek al cv heeft.

Hans4040

123.030 km

Ik ga t navragen een dezer dagen, dankje voor de info

jan venmansTopicstarter

935 km

Ik zou zowiezo een reserve sleutel regelen,deze moet wel op de wegrijblokkeering ingeleerd worden.
Kan volgens mij alleen door een dealer gedaan worden.
een goede dealer kan ook aan de hand van het chassisnummer achterhalen of er een module in de auto zit die geschikt is voor afstandsbediening,
een klapsleutel met handzender ingebouwd is wel vrij prijzig,reken maar op 150 euro.

jaker

4.675 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.