Volkswagen GOLF: centrale vergrendeling

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996

Hallo,

Kan iemand helpen?

De pomp van de centrale vergrendeling, rechts achter aan de koffer slaat niet meer aan. Elke deur moet apart bediend worden.
De zekeringen onder het stuur zijn allemaal in orde. Na 1 minuut ongeveer hoor je een klik, zoals een relais dat afslaat.
Kan het iets met de ontvanger van de afstandsbediening (die ook in die buurt zit) te maken hebben?

Dank bij voorbaat.

Geplaatst door

sam190

875 km

al 22 jaar lid

Reacties

ik vermoed dat de pomp wel wordt aangestuurd maar niet meer werkt aangezien je een relais hoort afspringen. Met de ontvanger kan het niet s te maken hebben aangezien je met de sleutel altijd rechtstreeks de pomp bedient

carmania2000

2.020 km

Met een ander pompje geprobeerd, centrale vergrendeling werkte terug. Het motortje die voor de eigenlijke luchtdruk zorgt wou niet altijd aanslaan. Bedankt voor de reactie.

sam190Topicstarter

875 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.