Hoi,
Kan het zo zijn dat als je de accupolen weggehaald voor een paar uurtjes,dat dan de computersysteem van de auto wordt geblokkeerd ???en niet meer wilt starten !!
Wat kan er gebeuren als je de accupolen weghaald en weer terugzet en dan wil de auto niet meer starten.
Hoor het wel.
Ik heb hem laten uitlezen met een Launch scanner X431,en dit geeft hij aan !
3x codes:
00518 Drosselklappenpotentiometer (G69) (Throttle position sensor (G69)) [Sensor van de gasklep (gaskleppotentiometer) (G69)]
00519 Geber für Saugrohrdruck (G71) [MAP Sensor - Out of Range (G71) B; MAP Sensor - Voltage Low -G71 A; MAP Sensor - Voltage High -G71 A] (sensor spuitdruk signaal, onaannemelijk signaal, kortsluiting met +, kortsluiting met min)
00530 Drosselklappensteller/Potentiometer (G88) [Throttle Position Sensor (G88)] [Gaskleplichter / gaskleppotentiometer (G88)]
De storingen die je geeft duiden op een defect met de gasklep,maar deze storingen kunnen ook ontstaan als je de stekker van gasklephuis eraf haalt en dan het contact aan zet.(of andersom).
Motor zou wel wat moeten doen met deze storingen.
Met inlaatkleppen bedoel je waarschijnlijk de verstuivers?
Hoe weet je of deze niet werken?
Worden de bougie's nat en vonkt hij wel?
Staat de distributie wel op tijd?
Je zegt dat er benzine bij de motor komt,maar wel door de toevoerslang en niet de terugvoerslang?
Als je met een kabeltje bij de nokkenassensor stekker spanning op zet op 1 van de ingangen,dan slaat hij even aan en valt weer uit !De nokkenassensor heb ik laten meten,deze is goed !
Die bougies vonken niet,tot aan de bobine komt er wel spanning maar na de bobine gaat er niks uit.
Er zit een nieuwe bobine uit.
Ze hebben een paar dagen daarvoor wel een nieuwe waterpomp op gezet,maar daarna heeft hij wel 2 dagen normaal gereden ?
De terugvoer slang is niet gechekt alleen de toevoer !
ok ricky bedankt voor alle informatie...we gaan die krukassensor losgooien en meten..ik heb ook het vermoeden dat het daaraan ligt,omdat hij geen info doorgeeft om de verstuivers open te gooien !
Ik mail je namelijk van uit suriname -4 uren verschil...nog een fijen kerst,ik hou je op de hoogte..groet,
Jimmy
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 4 of stel zelf een nieuwe vraag.
auto mag niet blokkeren
gaat de start motor nog wel rond?
slaat die aan en meteen weer af?
zou even alle zekeringen controleren
ook de zware op de accu (zien er niet uit als een zekering )
Suc6 grtn
steef11065
speed1.295 km