Vraagje:
Mijn achterbanden cuppen (als ik het goed zeg....). De banden zijn verder nog goed, uitlijning en balans ook. Heeft iemand een simpele oplossing?
Bijvoorbeeld linksachter met rechtsachter verwisselen (de banden gewoon om de velg laten)? Er staat geen rijrichting op de banden overigens. B.v.d.
is volgens mij een golf kwaaltje ,doen dat heel vaak op de achteras.
Of rustiger de bocht om gaan.
Ik rijdt ook michelins maar heb er wel minder last van dan bij conti of pirelli (bij die pirellies leek t wel of mijn wielagers op t punt van vastlopenstonden(geluid)
Willem
OK, maar als de banden geen vaste draairichting hebben dan kan ik toch gewoon linksachter met rechtsachter verwisselen??
er zijn tegewoordig bedrijven die je band weer rond maken, met een soort draaibank.
die snijden als het ware de hoger gelegen profiel weg.
dan is het tijdelijk ook even over, maar het komt weer.
ik meende dat het opnieuw rondmaken van een band 25 euro kost en dan is hij ook meteen gebalanceerd.
waar en wie het kan weet ik niet, maar er zal hier vast iemand zijn die het wel weet.
zet je achterste banden voor en dan een burn out maken
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 2 of stel zelf een nieuwe vraag.
Daar is niet veel tegen te doen.Waarschijnlijk ijzeren verstevegingen in band stuk!
peter8765build
speed1.415 km