Volkswagen passat variant 1,9 tdi: distributie en slot

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000

als ik bij deze auto de distributie moet vernieuwen , heb ik dan nog speciaal gereedschap nodig om de pomp of zo te blokkeren of kan ik gewoon alles op tijd draaien , met een lakstift de pomp merken en dan de riem vern ?

ook moet bij deze auto de cilinderslot van de rechter voor portier vernieuwd worden , hoe kan ik dit het beste doen en waar moet ik op letten ??

alvast bedankt .

Geplaatst door

mb-man

1.935 km

al 21 jaar lid

Reacties

R.cilinderslot:

1.Open de rechterdeur
2.In de deur zit terhoogte van het slot een zwart dopje, wip deze erruit met een schroeverdraaier.
3.Nu zie je een torkx zitten.
4.Stop de sleutel in het slot.
5.Trek de handgreep iets open aan de buitenzijde, en hou deze zo.
6.Draai nu de torxk los,hij is lang dus het duurt even, maar let op, zodra je voelt dat hij los is, draai hem iets terug,anders valt ie in de deur en kun je alles loshalen.
7.draai de sleutel iets, en trek nu het slot uit de deur.

Suc6,
Tim.

Tim_vr6

1.305 km

Motorkode ivm distributieriem is wel handig om te weten.Wij vervangen ze altijd zonder speciaal gereedschap, maar het is wel aan te raden een goede beschrijving bij de hand te hebben van bv Autodata oid.

Siem Bijman

52.890 km

Vergeet niet de waterpomp gelijk mee te nemen, je hebt immers toch alles al los liggen.

Tim_vr6

1.305 km

Voor de spanner heb je toch wel speciaal gereedschap nodig?

dutch123

9.455 km

ja

garageburgwal

16.555 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.