Volkswagen Golf I : Golf 1 1.5 JB pierburg 1B

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1981, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.5 JB

Ik ben op zoek hoe de aansluitingen moeten zijn voor een golf 1 met 1.5 JB motor met pierburg carb. type 1B.

Het gaat om de volledige vauum leidingen (dus van carb. naar spuitstuk/sensor/vervroeging/onderdrukbal enz. enz.)

en om hoe de benzineleidingen moeten lopen (van aanvoerleiding naar pomp/filter/carb./retour enz.)

Heeft iemand hier een mooie duidelijk foto of zoiets van?

Bij voorbaat dank!!!!!!

ps. ik heb eindeloos gegoogled, maar ik kan hier geen volledige info over vinden....

Geplaatst door

goedhart3790

215 km

al 22 jaar lid

Reacties

[quote=goedhart3790]Ik ben op zoek hoe de aansluitingen moeten zijn voor een golf 1 met 1.5 JB motor met pierburg carb. type 1B.

Het gaat om de volledige vauum leidingen (dus van carb. naar spuitstuk/sensor/vervroeging/onderdrukbal enz. enz.)

en om hoe de benzineleidingen moeten lopen (van aanvoerleiding naar pomp/filter/carb./retour enz.)

Heeft iemand hier een mooie duidelijk foto of zoiets van?


ps. ik heb eindeloos gegoogled, maar ik kan hier geen volledige info over vinden....[/quote]
Ik hoop dat je hier wat aan hebt.


Veel succes
Groet Tiguan

Tiguan

7.825 km

indd succes zijn niet de simpelste carbs om meet te knutselen :0

Henkk

3.970 km

Bedankt, ook voor de schema's. Helaas kan ik deze niet goed leesbaar downloaden. Kun je ze ook mailen? adres is [email protected]

Op zich ben ik nu al een behoorlijk eind op de goede weg, hij loopt alweer op benzine, choke werkt ook goed. op lpg (ik heb lpg op de golf gezet) gaat het nu ook goed. Ik heb de "gulden"middenweg gevonden tussen lpg en benzine.

Ik heb op de gok en beredenatie de vacuumslangen aangesloten........

goedhart3790Topicstarter

215 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 1 of stel zelf een nieuwe vraag.