Volkswagen 0: golf 3 cabrio elektrische probleem met de ventilator (blower)

schedule Aangemaakt op

hallo mensen

mijn ventilator in mij cabrio doet het niet meer sinds dat ik een speaker heb aangesloten op de versterker en miss iets heb aangeraakt bij de zekeringen kast
doet hij het niet meer ik denk dat ik iets geraakt heb bij mij zekeringen kast ik heb alles al nagekeken er zit geen steker los of zekering kapot alles is heel en toch doet hij het niet ook nie als ik hem start wat kan het probleem zijn

help help mvg kevin

[url=http://img254.imageshack.us/my.php?image...][img]http://img254.imageshack.us/img254/1802/...[/img][/url]

Geplaatst door

kevingolf3cabrio

150 km

al 18 jaar lid

Reacties

aan de rechterkant (bijrijders kant) onder het dasboard zit de kachelmotor weerstand in een ventilatiebuis hier moet je even meten of er wel spanning is.
Als het een handbediende ventilator is (draaiknop) wil ook het panneel zelf stuk gaan
hb4246 1.095 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.