Volgende probleem:
1, 2 en 3e versnelling probleemloos doortrekken,
Langduring hoog in de toeren rijden in de 3e versnelling springt hij wel in noodloop.
4e 5e heeft hij geen turbo vermogen (noodloop) max snelheid 130
Vacuum slangetjes allemaal vervangen.
n75 vervangen
Storing: Inlaatspruitstuk druk niet in orde
heb jij die econmyklep ook erop?dat moet je ff checken of die slangetje niet gescheurd is
heb hetzelfde gehad met mijn tdi,had er wel een chip op totaal 155pk.
als ik hem wou doortrekken hoorde je de turbo in verschillende stappen fluiten,dus niet in 1 keer,hij hield ook beetje in dan,maar als ie dan boven de 4xxxxkwam was het goed.
Ontlastklep turbo kan vastzitten.
Hoe haal jij 155 pk uit een 90 pk motortje ?
Met een proefrit en laptop de waarde van het inlaatspruitstuk tijdens optrekken in de gaten houden hij geeft tenslotte aan dat daar een storing mee is. Laadluchtslangen goed controleren op lekkage. Ook gaat de inlaatspruitstukdruksensor nog weleens stuk of heeft deze auto nog een vacuumslang naar het motorregelapparaat toe ? Deze zitten weleens vol met olie. Dan krijg je ook deze foutmelding.
Gr. Ary
[quote=Ary]Met een proefrit en laptop de waarde van het inlaatspruitstuk tijdens optrekken in de gaten houden hij geeft tenslotte aan dat daar een storing mee is. Laadluchtslangen goed controleren op lekkage. Ook gaat de inlaatspruitstukdruksensor nog weleens stuk of heeft deze auto nog een vacuumslang naar het motorregelapparaat toe ? Deze zitten weleens vol met olie. Dan krijg je ook deze foutmelding.
Gr. Ary[/quote]
deze heeft nog een slangetje na het motor regelapparaat toe, al die slangetjes zijn al vervangen,
we komen tog uit op een kapotte turbo....
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.
Lmm in orde?
marcel7031build
speed9.755 km