Hallo,
Kan iemand mij vertellen hoe ik de handremkabel los krijg? Is het een kwestie van 'er uit haken' onder de auto en dan de kabel er bij de trommel uit trekken? Zie de foto.
Alvast bedankt voor de hulp.
Met iets wat kracht dus. Een tang er op en naar je toe trekken dan? Maar doorknippen kan ook altijd nog, de nieuwe is onderweg.
Dus dit moet de bus zijn?
Zie foto:
[url=http://postimg.org/image/rvrq5mi6j/][img]http://s1.postimg.org/rvrq5mi6j/image.jp...[/img][/url]
Die moet vanaf de veer gezien naar achteren er uit , dus van binnen naar buiten , die gaat dus compleet met buiten en binnenkabel er uit.
Beetje lostikken, beetje kruipolie erop en naar buiten eruit trekken.
En de klemmetjes waar de kabel (buiten) vast zit, haak je ook zo los?
[url=http://postimg.org/image/7m3ur7749/][img]http://s4.postimg.org/7m3ur7749/image.jp...[/img][/url]
Ja , klemmetje naar boven schuiven zodat het kopje door het grote gaatje kan.
Bedankt voor de feedback.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.
Ja zo ongeveer.
Er kan aan de binnenkant op de ankerplaat een borgklip zitten , meestal zit hij er niet/meer de bus kan een beetje vast zitten in de ankerplaat met een drevel en hamer een klap geven dan schiet hij er wel uit.
De rest wijst van zelf.
kaleido 1build
speed158.480 km