Een van mijn collega's is een kever aan het restaureren
Nu wil hij daar een 6 cil uit een porsche 911 inbouwen
De motor is een 6 cil carb 2700cc
Nu is hij opzoek naar iemand die ervaring en of tips heeft omtrend dit project
je kunt eventueel direct naar hem mailen op
johnny@engelbert.nl
Geplaatst door imacthomas , lid sinds 18 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Beetle of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
4 Reacties
audia4 PRO, 18 jaar geleden
Kan hij een beetje plaatwerken???
imacthomas, 18 jaar geleden
lassen en andere werkzaamheden is geen probleem
het materiaal en de kennis en kunde is er
H&k, 18 jaar geleden
Helaas niet direct technische tips, maar als je de weg ermee op wilt houd je dan rekening met de 6 cilinders?? denk aan typegoedkeur en verzekering... apk zal niet zo'n probleem zijn..
audia4 PRO, 18 jaar geleden
Het zal in ieder geval niet allemaal onder de standaard motorkap passen. Zelf zou ik wel de remmerij aanpassen (ook van die porsche pakken) Dan heb je meteen weer een puntje minder bij de RDW voor de keuring.