Volkswagen t4 acv motorcode: krukaspoelie

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997

hoi,wie heeft een goede tip om de krukaspoelie los te krijgen van deze bus.en wat misschien belangrijker is,ook weer goed vast te krijgen !( ik wilde de distr.riem vervangen maar krijg de poelie niet los.....)alvast bedankt

Geplaatst door

roger10220

55 km

al 24 jaar lid

Reacties

Wij blokkeren het vliegwiel altijd op te tanden van het vliegwiel bij het afstelteken boven op de bak. Gebruik een zware starre sleutel die weinig tordeerd. Losdraaien doen we met een luchtsleutel wat soms ook wel eens niet lukt.
WEL NIEUWE BOUT GEBRUIKEN!!!! Je hebt trouwens ook een meetklokje nodig om de pomp af te stellen als men de nokkenaspoulies losdraait. Anders krijg je hem niet op tijd.

arjankempeneers

20.585 km

bednkt voor de tip.ik zal dit eens proberen.

roger10220Topicstarter

55 km

de nieuwe bout moet met 180nm vast en daarnanog 180 graden nokkenaspoelie hoeft niet los

wietse11996

2.045 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Transporter of stel zelf een nieuwe vraag.