hallo, ik wil de multieriemspanner vervangen bij deze passat maar wat is de makkelijkste werkwijze, is daar ook een werplaatsbeschrijving voor,
gr. T
[quote=tokkie 1]ik kan niet echt een beschrijving vinden
gr. T[/quote]
Voorbumper uitbouwen:
[url=http://img707.imageshack.us/i/n630046.pn...][img]http://img707.imageshack.us/img707/8561/...[/img][/url]
Geluiddemping uitbouwen:
Luchtkanaal tussen front en luchtfilter bij front losschroeven.
Bout -3- eruit draaien en montagebouten -3369- aan rechter- en linkerlangsdrager vastschroeven.
Bouten -2- en -4- eruit draaien en front -1- bij montagebouten -3369- naar voren trekken.
[url=http://img15.imageshack.us/i/n500358.png...][img]http://img15.imageshack.us/img15/6681/n5...[/img][/url]
Spanrol met behulp van een ringsleutel op de bevepoigingsbout -in pijlrichting- zwenken.
Geribde riem eraf nemen resp. erop leggen.
[url=http://img509.imageshack.us/i/a100031.pn...][img]http://img509.imageshack.us/img509/5941/...[/img][/url]
oke, maar hoe zit de complete riemspanner vast dan ,ik neem aan dat er een moer op de achterkant zit?
heb even gekeken maar kan zo geen bevestiging vinden, zal wel verstopt zitten in een inham aan de achterkant van de motor.
of wordt hij er compleet aan de voorkant uitgedraait, lijkt me ook onwaarschijndelijk
gr. T
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.
Front in servicestand zetten (bumper uitbouwen, front naar voren hallen) om goed bij te komen.
Gr Tiguan
Tiguanbuild
speed7.825 km