Ik heb nieuwe heldere verlichting gekocht o.a. type 4 look lichten van switch alleen zitten daar nu h7 verlichting in in de oude lampen zitten h4
kan ik deze nu wel gewoon plaatsen?
Moet ik nog op meer dingen letten.
Mistlamp?knipperlicht heb ik ook nieuw nu zit daar ook een mistlamp in kan ik deze gewoon ergens op aan sluiten?
Weet iemand of er een schema op internet staat hoe ik de verlichting kan plaatsen.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.
jos je kan toch gewoon de bedrading van de wagen gebruiken .
gewoon de draden van de stekker van de h4 los maken en verbinden met de bedrading van je nieuwe lamp.
voor je mistlamp zou je een nieuwe schakelaar er bij kunnen zetten en als je dat niet wil kun je hem bij je achter mistlamp zetten maar met mist heb je er daan niet zoveel aan want dan heb je nog je dimlicht aan terwijl je juist dan het meest nut van de mistlampen hebt zonder de dimlichten.
groetjes jan.
jan Tbuild
speed60.075 km