Heren,
Bij de aansluiting van de slang vanaf de Turbo op de intercooler zie ik een olie lekkage, het loopt er niet echt uit, maar hij zweet wel veel. Ik heb deze slang van de intercooler afgehaald en zag toen een straaltje olie eruit lopen. Nu weet ik dat er altijd wat olie doorheen gaat voor het smeren van de Turbo, maar dat het er uit loopt vond ik wel veel. Overigens die slang zit niet echt luchtdicht op de intecooler. Het zit er ingedrukt en met een veertje eromheen geklemd, Dus het beweegt wel een beetje. Is dit normaal???
Nefer
Maar op zicht lijkt er niets mis met het slangetje. Het is een rubber slang met aan het einde een metalen cilinder erom heen. Die cilinder schuift in de inlaat gedeelte van de intercooler. Vervolgens zit er een metalen draadbeugel omheen die het de boel een beetje op zijn plaats houdt. Het kan een beetje bewegen. En daarom zal het nooit lucht dicht zijn. En als het niet lucht dicht is, zal het altijd kunnen zweten en zou je een olie vlek houden toch???
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.
Ja dit is normaal.
Olie heeft niets te betekenen en die lekkage kun je verhelpen door de afdichtringen dan wel de hele slang te vervangen.
Benny1078build
speed3.020 km