Volkswagen Polo: olielamp

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: Benzine, Motorcode: ahw

na grote beurt gaat bij 2000rpm het olielampje branden en piepen (stationair niet) bij contact aan gaat dat lampje ook uit wat normaal hoort te te blijven branden. oliedruk sensor is het niet oliefilter ook niet. als ik de stekker van de oliedruksensor er afhaal doet deze het zelfde (als ik hem aan massa leg gaat het lampje wel uit. is er iemand bekend met deze storing?

Geplaatst door

micha1979

55 km

al 18 jaar lid

Reacties

waarom denk je dat de oliedrukschakelaar niet de oorzaak is?

johndoornbosch

16.810 km

omdat ik al 2 nieuwe heb gemonteer 1e maal imitatie en later voor zekerheid ook orginele

micha1979Topicstarter

55 km

Oliedruk even meten.

[quote=micha1979]na grote beurt gaat bij 2000rpm het olielampje branden en piepen (stationair niet) bij contact aan gaat dat lampje ook uit wat normaal hoort te te blijven branden. oliedruk sensor is het niet oliefilter ook niet. als ik de stekker van de oliedruksensor er afhaal doet deze het zelfde (als ik hem aan massa leg gaat het lampje wel uit. is er iemand bekend met deze storing?[/quote]
ik kan hier niet uit opmaken dat je de sensor had vervangen. volledige info is wel zo makkelijk voor ons.

johndoornbosch

16.810 km

Controleer de 2 dunne draadjes op de alternator op breuk aan de stekker.

joëlcotech

1.120 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.