Hallo,
Ik heb nu al 5 maanden een polo Sedan 1.4 in bezit.
Nu denk ik steeds aan de koelvloeistof niveau. Omdat bij eertst op 70 zat en nu zit hij voorbij de 90 en dan hoor ik de koeling werken.
Heeft ditmet de veroudering van koelvloeistof te maken olf met iets aanders?
Wat ook veranderd is dat bij het starten op stationair
de toerenal niet hoger kom dan de 1. Toen ik 'm kocht sloeg hij over de 1 toerental.
Weet iemand een en ander?
Gr. Hans
Dag Hans
Die 70 en 90 heeft niets met het niveau te maken, wel met de temperatuur van het koelwater en dat is zo OK. Boven de 90/100 graden zal idd. de koelfan aanslaan. Het koelwaterniveau is uiteraard wel belangrijk en kan gecontroleerd worden onder de motorkap in het kunststoffen expansietankje. Hier moet het niveau tussen MIN en MAX staan.
Wat betreft het toerental: toerentellers zijn nooit helemaal 100 % zuiver. Als de auto verder goed aanslaat en netjes blijft lopen, zou ik me hier voorlopig geen zorgen over maken.
Gr.
[url=http://imageshack.us][img]http://img149.imageshack.us/img149/66/g2...[/img][/url]
als voorbeeld
paul,
Thanx,
Maar is het ook normaal als hij voorbij de 90 is en je hoort de koeling draaien.
Je doet de motor uit. En daarna gaat de koeling nog effe doordraaien en slaat na enkele seconden weer uit.
Daarna doe ik de motor weer aan en hoor ik dat de motor moeite heeft om aan te slaan.
Of is dit normaal bij een warme motor??
gr. Hans.
Thanx voor je antwoorden Petje57 !!!
Maar hoe betrouwbaar is het groene lampje op de accu dat hij oke is?
Kan ik testen of de accu nog goed is buiten het groene lampje om?
Ik vraag me eigenlijk af of een zwakke accu met het moeilijk starten van de motor te maken heeft heeft?
gr. Hans
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.
het probleem zit hem in de koelvloeistof tempratuursensor, deze vervangen en het probleem is opgelost.
paul,
P. Kelderbuild
speed99.170 km