Volkswagen Transporter: ratelend geluid uit het blok als die warm wordt is het er af en

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1998, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.5 tdi 102 pk

hallo

ik heb een t4 als ik hem start hoor je hem ratelen links van het blok als
hijwarm is wordt het minder en alleen afen toe hoorbaar, multi riem los gehaald ennog steeds hoorbaar
wat kan dat zijn

mvg cous

Geplaatst door

cous

170 km

al 17 jaar lid

Reacties

gescheurde krukaspoulie(trillingsdemper)

poppekast

8.850 km

hallo
kan die er zo af omhem te controleren

mvg ben

cousTopicstarter

170 km

kan niet zo los je hebt grote kans dat je het krukastandwiel ook lostrekt als je de poullie wil verwijderen adv. je om ermee naar een garage te gaan die bekend is met transporters maar laat eerst diagnose stellen of het daar inderdaad wegkomt

poppekast

8.850 km

heb je nog andere ideeen wat het kan zijn

cousTopicstarter

170 km

vacuum pomp van rembekrachtiger

[quote=autobedrijf van breugel]vacuum pomp van rembekrachtiger[/quote]
ga ik in mee, verandert het als je terwijl de motor loopt met de rem gaat pompen??

als het zo is; dan kan hij er oud mee worden. vroeg of laat gaan ze het allemaal doen.

audia4

28.170 km

het klopt als ik pomp dan stopt het met ratelen.
maar als ik hem op druk vast houdt dan begint het weer

mvg ben

cousTopicstarter

170 km

Ik heb hetzelfde probleem. Links in de motor een ratelend gebruik, bij koude motor erger dan bij opgewarmde motor. Bij mij stopt het echter niet als ik met de rem pomp. Aanstaande maandag gaan ze er bij een vakgarage naar kijken en kunnen ze me zeggen wat het is. Ben bij verschillende specialisten al langs geweest die ernaar hebben ' geluisterd' en ze zeggen allemaal iets anders: Nokkenas, kantelende zuigers, hydraulische stoters, kleppen.

Zal maandag vertellen wat het bij mij is.
Groet Robert

ralbers1

5 km

[quote=cous]het klopt als ik pomp dan stopt het met ratelen.
maar als ik hem op druk vast houdt dan begint het weer

mvg ben[/quote]
Ja, probleem is duidelijk, pen van de rembekrachtiger-vacuumpomp op het motorblokiets ingeslagen. Ze worden er oud mee, je kunt het hele handeltje ook vervangen.

audia4

28.170 km

[quote=ralbers1]Ik heb hetzelfde probleem. Links in de motor een ratelend gebruik, bij koude motor erger dan bij opgewarmde motor. Bij mij stopt het echter niet als ik met de rem pomp. Aanstaande maandag gaan ze er bij een vakgarage naar kijken en kunnen ze me zeggen wat het is. Ben bij verschillende specialisten al langs geweest die ernaar hebben ' geluisterd' en ze zeggen allemaal iets anders: Nokkenas, kantelende zuigers, hydraulische stoters, kleppen.

Zal maandag vertellen wat het bij mij is.
Groet Robert[/quote]
kantelende zuiger bij deze blokken is nieuw voor me, lange slag dus hoge zuiger, kantelen niet snel.

zal wel klepstotertje zijn. net of er iemand met een klein hamertje op een aambeeld tikt, hele heldere tik...

audia4

28.170 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Transporter of stel zelf een nieuwe vraag.