Volkswagen Passat: relais lagedruk pomp in tank

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2005, Brandstof: Diesel, Motorcode: bkc

Wagen werd afgesleept was stilgevallen bij het nemen van een bocht.Wagen slaat terug aan na lang starten.Bij het op contact zeten hoor ik de pomp in de tank niet draaien.Wellicht is deze stuk af wordt niet aangestuurd, kan in autodata nergens de plaats van het relais vinden die de pomp aanstuurt.Ieman enig idee?

Geplaatst door

geert3496

6.475 km

al 23 jaar lid

Reacties

Meet eens op de buitenste 2 contacten van de pomp, contact aanzetten en je moet de accuspanning meten, of met een led tester, de led moet 2 seconden branden.

Gebeurt er niks, dan relai en bedrading controleren..

Meet je wel de accu spanning, controleren of de elektrische kabels tussen flens en opvoerpomp zijn aangesloten en doorverbinding geven, word er geen onderbreking gevonden, dan opvoerpomp vervangen.

Relai zit als het goed is links onder het dashbord, plaats 4 / 5 ( 404 ? )

stefan84

86.660 km

bedankt voor snelle respons, ga vanavond of morgen hiermee aan de slag.

geert3496Topicstarter

6.475 km

Meestal gaan de opvoerpomp in de tank kapot, eerst wel meten of je spanning krijgt bij de pomp.

Gr
Tiguan

Tiguan

7.825 km

Idd 99 van de 100x de pomp stuk.
Advies is ook om dieselfilter mee te vervangen,deze hebben ook nog wel eens de neiging om verstopt te raken.

ricky

55.545 km

Inderdaad pomp in tank defect.Iedereen bedankt voor de snelle respons.
grtn Geert

geert3496Topicstarter

6.475 km

Mooi om te horen,

Bedankt voor de feedback!

Gr Stefan

stefan84

86.660 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.