Volkswagen Golf GTI: Remblokken achter vervangen + lager voor.

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1986

Hoi ik ben best wel een nieuweling op gebied van Golf. Maaruh heb wel 2 'problemen'. Zijn de remblokken achter simpel te vervangen of is daar speciaal gereedschap voor nodig, en waar moet ik eventueel op letten. En is het wiellager voor ook zelf te doen? Ik heb hiervoor Opel gereden en daar veel aan gesleuteld, dus ik weet hoe ik een steeksleutel vast moet houden :-)
Alvast bedankt!

Geplaatst door

maniacshouse

55 km

al 22 jaar lid

Reacties

Als je zo veel ervaring hebt dan weet je dat remblokken altijd makkelijk zijn te vervangen........

Beunhaas

10.845 km

Beste Kees. Dat remblokken makkelijk te vervangen zijn weet ik. Mijn vraag was of er nog dingen zijn waar ik rekening mee moet houden. Blijkbaar niet. Bedankt voor je reactie.

maniacshouseTopicstarter

55 km

Je moet een goed passende inbus dop hebben om de inbusbouten van de remklauwen los te maken en die kunnen goed vast zitten even laten schrikken wil wel helpen.Wat het voorwiellager betreft het is allemaal goed te doen, indien je weet waar je mee bezig bent.

Succes, jan

beste jan dat met die inbusbout heb ik ook meegemaakt maar wat bedoel je precies met schrikken groetjes

anadol

1.805 km

's morgens ongeschoren en ongewassen er opeens naar kijken en heel hard boe roepen
maar misschien bedoelt ie iets anders
groeten
Marc

Drufus2404

340 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 2 of stel zelf een nieuwe vraag.