Volkswagen Golf III: Remblokken vooraan vervangen bij golf 3

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1995, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9 TDI 66KW

Dag mensen,

vooraan is het beste van de remmen verdwenen bij m'n golf 3 tdi.
nu had ik graag geweten of hier ergens een schema'tje te zien is hoe je best te werk gaat om de remblokken te vervangen.
en welke zijn zoal goede remblokken (mag imitatie zijn, als die er al bestaan die bovendien nog goed zijn ook) ?

Geplaatst door

necro

115 km

al 17 jaar lid

Reacties

nou een schema is daar niet voor.
het is simpel.
haal de wielen los.
druk de zuiger terug met een grote schroeven draaier.
draai de buotjes los.
haal de reklauw los.
haal de blokken ere uit.
maak de boel schoon.
zet de nieuwe er weer in.
en zet alles vast.
als je een beetje inzicht heb zie je het zo.

groetjes jan.

jan T

60.075 km

En welke zijn doorgaans goede remblokken ( merken ) ?

necroTopicstarter

115 km

Beste,
Als je zoveel van remmen afweet heb ik liever dat je eraf blijft, kwestie van het leven van andere mensen niet in gevaar te brengen...( en ook het jouwe ) !

Applezeller

350 km

[quote=Applezeller]Beste,
Als je zoveel van remmen afweet heb ik liever dat je eraf blijft, kwestie van het leven van andere mensen niet in gevaar te brengen...( en ook het jouwe ) ![/quote]
Beetje cru,maar volledig mee eens.

auto-peter

3.455 km

Ik weet het Peter, maar is misschien de enige manier waarop je het kan zeggen zodat men er eens over nadenkt...
Mijn reactie is/was zeker niet bedoeld om Necro af te breken, ik heb respect voor iedereen.

Applezeller

350 km

Als je het gaat vervangen > gewoon naar de dealer (niet de goedkoopste) maar dan weet je zeker dat het goed past!

als je geen ervaring er mee hebt > dan niet aan beginnen! is toch een onderschatte klus (remmen)

ATi-VR6

1.315 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.