Volkswagen Golf V: ruitensproeiers ( darmpjes )

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2008, Brandstof: Diesel

Graag een oplossing voor mijn probleem Aub .
Ruitenwissers werken niet meer , niet vooraan en ook niet achteraan .
Ben vrijwel zeker dat het om verstopte darm gaat ... ik hoor ruitensproeier motortje nog steeds geluid
maken als ik aan ruitenwisser hendel trek of duw . eerst kwam er overal nog beetje water uit , maar steeds minder tot nu niets meer .... Sproeikopjes zijn 100% open .
Hoe kan ik aan ruitensproeierpomp geraken ??? Zodat ik met compressor eens door de darmpjes kan blazen ??
Darmpjes in kofferdeksel heb ik al kunnen doorblazen . Moet ik kap boven de wielen rechts weghalen ?? Of gril vooraan ??
Nu zou ik graag darmpje van pomp naar kofferdeksel (en ook naar achtersproeier )doorblazen .
Graag reactie aub naar [email protected]

Geplaatst door

Calderone97

70 km

al 10 jaar lid

Reacties

Als je de pomp hoort draaien is die niet kapot....misschien eerst water bijvullen?

Hans4040

123.030 km

Bedankt voor je reactie ... Watertank is helemaal vol ...

Calderone97Topicstarter

70 km

Dat hij geluid maakt wil niet zeggen dat hij ook druk opbouwt , via binnenscherm wielkuip bereikbaar .

kaleido 1

158.430 km

Wat is binnenscherm ? Ben maar partikulier , doch wil eerst zelf proberen te repareren ....

Calderone97Topicstarter

70 km

Kap boven het wiel .

kaleido 1

158.430 km

OK dank u wel
Zal tijdens de week (op een avond ) eens proberen of de pomp water spuit zonder dat er darmpjes aanhangen ...
ZIt bovenaan en onderaan een darmpje aan de pomp heb ik ergens gezien ... wat is het doel van onderste en bovenste darm ? Is dat ruitensproeiers voor en ruitensproeier achter ?
Ik laat zeker nog iets weten !

Calderone97Topicstarter

70 km

ja

kaleido 1

158.430 km

Bedankt

Calderone97Topicstarter

70 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 5 of stel zelf een nieuwe vraag.