Hallo,
Ik ben Bas en woon in waalwijk,
Mijn probleem is dat mijn bus niet start, ik gooi het contact om en de motor draait het gloeilampje brand voor zo'n 4 tot 12 seconden. Vervolgens komt
er witte rook (diesel lucht) uit de uitlaat. Ik laat de auto zo'n 15 sec starten en dan zet ik hem uit en probeer het nog eens. De gloeispiralen zijn zo'n 20 000 km
geleden bij een beurd allemaal vervangen ook heeft de bus voor dit probleem gestaan bij de garage en was het probleem zogezegt verholpen (weet niet wat hij gedaan had, gloeikaars vervangen ofzo)
Verder heeft hij toen zo'n 4 maanden gelopen en nu begint het probleem weer, hij start niet en vervolgens later op de dag weer niet en dan weer wel. Beetje vaag maarja wie kan wat suggesties geven.
Alvast bedankt
Groet Bas
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Transporter of stel zelf een nieuwe vraag.
ik zou toch beginnen met het controleren van de gloei installatie.
groetjes jan.
jan Tbuild
speed60.080 km