Volkswagen Golf: Start Stop

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2016, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorinhoud (cc): 999

Controleer eens of de accupolen goed vast zitten...

Geplaatst door

johnnyboij

2.275 km

al 14 jaar lid

Reacties

Beste Forumleden
Heb al een tijdje dit probleem met Start Stop systeem Energie behoefte van de wagen is hoog . Heb een afspraak gemaakt met de dealer en ben daar vorige week vrijdag lang geweest om hem uit te laten lezen er waren geen foutmeldingen . De monteur heeft samen met mij een rondje gereden en de melding was verdwenen Start Stop werkte weer perfect sinds vandaag heb ik weer het probleem dat Start Stop niet werkt om dat ik deze melding weer krijg ( Energie behoefte van de wagen is hoog ) zie foto . Auto is op bedrijfstemperatuur dus Start Stop zou normaal moeten werken . Wie heeft een idee wat het kan zijn ga van de week ook weer naar de dealer terug .
Johnnyboij

johnnyboijTopicstarter

2.275 km

Wat heb je achteraf ingebouwd ?
Als je de melding krijgt , zet dan alles eens uit wat er uit kan en kijk eens wat er gebeurt.

kaleido 1

158.425 km

Kaleido
Ik heb niks achteraf ingebouwd alle is origineel heb Climate Control ook op off gezet dus airco uit verwarming uit maar Start Stop werkt nog steeds niet .
Johnnyboij

johnnyboijTopicstarter

2.275 km

Hoe is de staat van de accu als de accu te weinig capaciteit heeft wordt het Start/Stop ook niet ingeschakeld.

michel sloos

480 km

Dat bedoel ik met het controleren van de accupolen....bij slecht contact gaat er een (te) hoge stroom lopen.

Hans4040

123.030 km

Accupolen zitten goed vast er zit een nieuwe accu in dus de staat van de accu is goed .
Johnnyboij

johnnyboijTopicstarter

2.275 km

Heeft de buitentemperatuur ook invloed op het Start Stop systeem .
johnnyboij

johnnyboijTopicstarter

2.275 km

Start / stop is afhankelijk van bepaalde schakelaars en sensoren hoe die staan, die communiceren met het regelapparaat.
Door de grote energie behoefte hebben deze start/stop speciale accu,s AGM of EFB accu.
Bij vervanging v/d accu dient deze wel ingeleerd te worden inleercode staat bovenop de accu,
Bij een onjuiste accu werkt het sijsteem soms wel soms niet met vermelding energie behoefte te hoog .
Daar bij jou de accu is vervangen is wel de juiste accu gemonteerd,

Vr gr Bert

bert klein

5.155 km

Beste Bert
Het is een nieuwe auto van 26-09-2016 de accu zat er al in dat bedoel ik met een nieuwe accu , Ik ben al naar de dealer geweest daar hebben ze hem uitgelezen maar er waren geen foutcodes . De monteur heeft met mij een rondje gereden en de Start Stop werkte perfect een dag later gaf hij via het navigatie systeem zie foto : ( energiebehoefte van de wagen is hoog ) .
Johnnyboij

johnnyboijTopicstarter

2.275 km

ik zou zeggen,laat de dealer het lekker oplossen.
De auto zit nog volop in de garantie.

Oplossing

Beste Forumleden
Probleem is opgelost de accu die er in zat lade niet voldoende bij , de dealer heeft een nieuwe accu geplaatst onder garantie .
Johnnyboij

johnnyboijTopicstarter

2.275 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 7 of stel zelf een nieuwe vraag.