Motor start wel maar slaat niet aan.
distributieketting was versprongen, maar staat nu weer op tijd
krukassensor is vervangen
wie weet de oplossing?
bedankt alvast
Waarom is de ketting versprongen ? ik kan nu een heel verhaal op gaan schrijven , maar gebruik de zoekfunctie rechtsboven maar eens.
Een ketting die kan verspringen is uitgerekt , gebeurt dus weer , klepschade is vaak het gevolg.
Een niet onbelangrijk bijkomend probleem , de timing tussen nokkenas en krukas klopt niet meer , als beide een sensor hebben , en de signalen wijken te ver af loopt hij ook niet , of zeer gebrekkig.
Zou toch even kijken of er geen kleppen krom zijn , kans is groot .
Om snel uit te sluiten of er kleppen krom zijn zou ik alleen een nieuwe ketting en spanner monteren en dan ff snel het deksel erop met paar boutjes en dan compressie meten. Als dit dan goed is dan alles juist dichtbouwen en als de compressie niet goed is dan scheelt het je het werk dat je hebt van alles dichtbouwen want dan moet het toch weer los.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Polo of stel zelf een nieuwe vraag.
Geen klepschade ?
Toch niet de oude ketting op tijd gezet ?
kaleido 1build
speed158.480 km