Volkswagen Touran: Touran start moeilijk

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2005, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1.9

mijn auto start niet gelijk als de motor warm is, het duurt een paar seconden voor dat ie start. de auto start wel gelijk als de motor nog koud is.
wat kan het zijn

Geplaatst door

mo1974

1.825 km

al 18 jaar lid

Reacties

9 van de 10x de Startmotor stuk. Als je zeker wilt zijn dan bij warme motor de stekker van koelvloeistof temp. sensor eraf trekken (zit in waterhuis onder de opvoerpomp, zijkant links cilinderkop) en dan weer starten, slaat hij dan wel gelijk aan dan startmotor stuk.

ricky

55.545 km

Starttoerental te laag, het kan ook een software probleem zijn (Software update)

Tiguan

7.825 km

Ik heb een ander startmotor (tweede hands) laten plaatsen nog steeds zelfde probleem, koude motor start gelijk warme motor doet moeilijk. Iemand nog een ander optie aub?

mo1974Topicstarter

1.825 km

Geen 2e hands startmotor monteren.
De kans dat je ook weer een slechte startmotor treft is heel erg groot en dat blijkt nu.

Gr. paul

P. Kelder

99.170 km

Maar ik heb ook de stekker van de sensor eruit getrokken

mo1974Topicstarter

1.825 km

Slaat de motor dan wel direct aan ??

Gr. paul

P. Kelder

99.170 km

Nee hij start niet direct. Wat kan het anders zijn?
Gr.

mo1974Topicstarter

1.825 km

Laat de auto eens uitlezen, als er een foutcode is opgeslagen heb je een indicatie waar je waarschijnlijk moet zoeken.

Tomramakers

2.155 km

vandaag naar de garage gegaan om die tweedehands startmotor eruit te halen en om te ruilen, heb een andere meegekregen. Monteur heeft m erin gezet. Met een beetje spanning kon ik daarna de auto starten, en gelukkig, de startmotor deed het prima. bij thuiskomst heb ik de motor uit gezet van mijn auto en daarna gelijk weer gestart en gelukkig hij deed het prima.

mo1974Topicstarter

1.825 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Touran of stel zelf een nieuwe vraag.