Hallo,
ik heb een vw passat 1.9 tdi afn motor, het probleem van deze is dat hij de turbo uitschakelt bij ongeveer 100 km/u en dan storingscode 00575 spruitstukdruk regelverschil aangeeft, motor uit en weer starten onder het rijden en het gaat weer even goed.
wij hebben de regelklep turbodruk vervangen, alle vacuumslangetjes gecontroleerd/vervangen, alle turboslangen gecontroleerd en de intercooler gecontroleerd. Ook het tijdstip van de brandstofpomp is met de computer gecontroleerd.
de turbo werkt goed tot 100 km/u daarna is het over en trekt hij geen vlieg de kop af. Wie weet raad?
Groeten Marco
Als de turbo uitschakeld slijt ie minder ook, das weer t positive van t verhaal
Willem
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Passat of stel zelf een nieuwe vraag.
Als dat het allemaal niet is: turbo druk sensor of uitlaatgasrecirculatie klep misschien?
Je zou een LOG kunnen maken met b.v. VAGCOM en o.a. je ugr (=egr duty)en turbodruk (manifold air pressure) loggen.
dutch123
speed9.455 km