Dag mede sleutelaars,
heeft iemand enig iedee hoe ik mijn olie van me versnellingsbak kan pijlen? want ik merk steeds vaker als ik terug naar z'n 1 wil of in z'n achteruit zet dat hij even tantjes poetst. kan dit met elkaar te maken hebben?
Met vriendelijke groet,
Jelle
als ik iemand mijn koppeling helemaal laat intrappen en ik kijk bij de versnellingsbak zie ik een hendel omhoog komen waar een kabel aanzit.. hoe ken ik dit chekken?
Met vriendelijke groet en alvast bedankt.
Jelle
Hoe groot is de speling op het pedaal, als die te groot is komt tie ook niet meer vrij.
Cable clutch and hydraulic clutch systems are automatically
adjusted and require no manual adjustment.
Zie : http://volkswagen.msk.ru/clutch/clutch_9...
mvg,
Hans.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volkswagen Golf 3 of stel zelf een nieuwe vraag.
Peilen doe je aan de peilplug (inwendige zeskant 17) aan de zijkant van de versnellingsbak. Als de bak niet nat is zal er wel geen olie uit zijn.
Ik denk eerder dat uw koppeling niet goed afgesteld is of dat het pedaal niet tot onder kan door een met of dergelijke.
Hendrik4290build
speed10.310 km