Bij ons in de werkplaats hebben we enkele dashboardlampjes vervangen en ook de buitentemperatuur module.Na het terugmonteren hadden we in eerste instantie geen kilometeraanduiding meer, maar na het opnieuw aansluiten van de stekkers kwam die wel weer in beeld.Echter, we kregen het ABS-Lampje niet uit.Deze moet na het op kontaktzetten even een paar sekonden branden en daarna doven.Hij blijft echter branden en we hebben de dashboard al enkele keren gede-en monteerd,maar hij blijft branden.Volgende week komt de auto weer terug,want het moet natuurlijk wel opgelost worden.Heeft iemand nog tips?We hebben hem uitlaten lezen bij de Volvo, maar die kunnen geen contact meer krijgen met de dashboardfunkties,dus er moet denk ik een oorzaak te vinden zijn.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo V40 of stel zelf een nieuwe vraag.
Ik heb meerdere keren een dashboard vervangen maar jullie probleem kan ik niet goed plaatsen.
De stekkers van het dashboard zitten goed als je dat gedeelte op zijn plaats zit en de 3 parkers er makkelijk kunt indraaien.
Ik denk dat je de auto op contakt hebt gehad met de airbag los.
Op dat moment permanente storing na het terugplaatsen van het stuur en aansluiten van de airbagstekker zal het een tijdelijke geworden zijn maar het lampje van da airbag blijft dan branden.
Het kan ook zijn dat je de contaktrol van de airbag nu stuk is.
Waarom je geen contact hebt met het dashboard heb ik geen verklaring voor. Ik weet wel dat het dashboard niks met de airbag te maken heeft. Ik zou da airbag uitlaten lezen en waarschijnlijk zit daar het probleem.