Volvo S40: bij 3000 toeren zakt de motor in

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002

Hallo allemaal,
Ik heb een probleen met mijn volvo s40 t4 model 2003.
Als ik rijdt en ik geef gas dan is het net of de motor wordt geen benzine krijgt.
Ik heb zelf de brandstoffilter, luchtfilter vervangen, ik heb de benzineleiding door laten spuiten benzine druk laten meten en dat was allemaal goed.
Nu is mij verteld dat dat de luchtmassameter misschien kapot kan zijn maar nu heb ik gezien dat er hier een hoop mensen zijn dier er een hoop vanaf weten, zouden jullie mij kunnen helpen, aangezien een luchtmassameter ¤440,- kost.
Alvast bedankt.

Geplaatst door

Jose5960

65 km

al 21 jaar lid

Reacties

Mja , schijnt wel voor te komen en dan zonder foutcodes. Ken je iemand met zo'n zelfde wagen, dan kun je proberen uit te wisselen.

Wauter

3.610 km

Nee jammer genoeg niet.

Jose5960Topicstarter

65 km

volvo garage benaderen en misschien een VEM's update laten uitvoeren.(op EMS 2000)

harry4180

510 km

Wat betekent dit in het Nederlands.

Jose5960Topicstarter

65 km

Een software update op het motormangement systeem.
(Volvo garage weet hier wel raad mee)

harry4180

510 km

Dat zou ik dan nog even kunnen proberen want ik heb ondertussen kunnen uitsluiten dat het niet de luchtmassa meter is, ben vandaag bij de dealer geweest en daar is een nieuwe op geweest en dat mocht het probleem niet verhelpen.

Jose5960Topicstarter

65 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo S40 of stel zelf een nieuwe vraag.