Kan iemand mij vertellen waarom het cabriodak niet open gaat als motor loopt. Indien alleen op contact dan werkt hij wel. Automaat staat in "P" en handrem staat erop.
Ferry, Ferry, Ferry toch. Ik zeg toch: Automaat staat in "P" en handrem is aangetrokken. Hij heeft het altijd gedaan. Nu plotseling niet meer. Elektrische cabrio dak verbruikt veeeel stroom, daarom adviseren ze om de motor te laten draaien. Maar je, het is natuurlijk ook geen kaaaatje!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo C70 of stel zelf een nieuwe vraag.
Wat denk jezelf.Ik denk dat het een veiligheids gegeven is.Dat het dak niet terwijl je rijd ineens open gaat. Ik heb een Street ka .Die gaat ook niet open als de motor draait.
Ferry
ferdinand
speed16.435 km