Volvo S40: centrale vergrendeling en elektr ruiten rechts werkt niet

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Diesel

De centrale vergrendeling en de bediening van de elektrische ruiten langs de rechterzijde (passagier) werken niet. Af en toe werkt deze wel, maar na 1 a 2 maal bediend te hebben, valt de bediening weer weg. Heb reeds de zekeringen hiervan gecontroleerd en vervangen.

Geplaatst door

pala

55 km

al 15 jaar lid

Reacties

Dan zullen de stekkers die tussen de deur en carrosserie zitten vervangen moeten worden, is een bekend probleem geweest.

Hessels036

1.260 km

Bedankt,voor de tip. 'k Heb alle stekkers vanaf de verdeeldoos(vloer passagier) geopend en bespoten met contactspray. Voorlopig blijft het werken.

palaTopicstarter

55 km

Het gaat om de stekkers die tussen de carrosserie en de deuren zit, die zou je kunnen in spuiten met contactspray. Het probleem is dat daar vocht inkomt. Van die verdeeldoos die jij noemt(centrale electronika module) zou ik vanaf blijven, die is heel gevoelig voor storingen.

Hessels036

1.260 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo S40 of stel zelf een nieuwe vraag.