Volvo V70: flexibel deel uitlaat 140 pk benz

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

Sinds enige tijd heb ik een irritante rammel in de uitlaat zitten.
Na enig onderzoek blijkt het in het flexibele deel na het uitlaatspruitstuk te zitten, wat verder luchtdicht is en ogenschijnlijk in goede staat.

Er is geprobeerd om met slangklemmen en indeuken het probleem op te lossen, echter zonder resultaat.

Herkenbaar probleem? is er iets aan te doen? afgezien van vervanging, dit lijkt onnodig en duur.

Suggesties welkom,

MVG
Gertjan

Geplaatst door

Gertjan3702

700 km

al 21 jaar lid

Reacties

Is het niet het binnenwerk van je katalysator wat los ligt? Dat was nl. bij mij het geval.Vooral bij optrekken en stationair lopen zeer irritant

jagerdj

1.540 km

Nee, gelukkig niet, door meerdere mensen gecontateerd (ook monteur) dit zou nog meer in de papieren gaan lopen vermoed ik.

Gertjan3702Topicstarter

700 km

Kijk ook of van de bovenste motorsteun het rubber niet gescheurd is. De steun van het blok naar het schutbord. Als deze slecht is, zal de motor wat meer kantelen gedurende optrekken en afremmen op de motor, dus een extra belasting voor het uitlaatspruitstuk.

wim de Jong

210 km

Dank voor meedenken, maar het rubber is echter nog prima. Ik heb besloten er maar mee te leren leven!

Gertjan3702Topicstarter

700 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo V70 of stel zelf een nieuwe vraag.