Ik overweeg de aanschaf van een D5 uit 2002 met 110.000 km op de teller. Dat is weinig en ik wil graag weten wat de controlemiddelen zijn om de km stand te verifieren (behalve de NAP en het boekje). De auto is geimporteerd. Op welke slijtage moet ik letten, bv stuurwiel, bekleding of pedalen? Andere signalen?
macchina, is eigelijk weinig aan te herkennen... een bumperklever heeft aanzienlijk meer steenslag voorop dan eentje die netjes afstand houdt, daar kun je dus de km stand niet aan aflezen.
stuur, iemand met ruwe handen(bouwvakker) heeft eerder een glad stuur dan een kantoorklerk.
bekleding, ze zijn er die binnen de ton aan km's de bekleding al aan gort heeft .
dus zo als je ziet, kun je geen peil op trekken.....
als ie is ingevoerd, en er wordt mee gerommeld wordt er al mee gerommeldt voor hij op nl kenteken komt........nooit weer na te gaan dus.
maar als de prijs goed is, de auto staat je aan en rijdt goed...........waag de gok...
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo V70 of stel zelf een nieuwe vraag.
De steenslag schade, interieur staat, etc, kofferbak of die nog netjes is, maar pedaalrubbers zijn gemakkelijk te vervangen etc.
Groet,
Cor
Cor1822build
speed10.080 km