Hallo, ik heb een volvo 760 2.3 turbo van 1985 die ben ik aan het restaureren, ben er mee aan het lassen geweest accu polen er af enzo.
heb het lucht filterhuis er uit gehad en schoon gemaakt. Na 4 weken zal ik hem starten: aanslaan deed hij direct maar naar een paar sec slaat hij weer af. Als ik het gas in trap slaat hij direct af. De motor loopt die paar sec. wel beroerd maar dat deed hij voor de werkzaamheden ook al.
Heeft dit probleem met die werkzaam heden te maken of is er wat anders aan de hand. Wie kan mij helpen bvd
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo 760 of stel zelf een nieuwe vraag.
beging met boegie's, stroomverdeler en rotor na te zien,kijk is odat hij nog ontsteking krijgt nadat hij stilgevallen is.grt gerrit
Van11714build
speed8.735 km