👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Een vervelend probleem. Na enige tijd rijden stopt de motor er mee. Gebleken is dat de bobine dan geen vonk meer afgeeft. Bobine, ontstekingsmodule vernieuwd. bougies goed, verdeler goed rotor goed. Na een poosje werkt de motor weer. Maar soms ook weer niet. radeloos.
Ik ga het controleren bedankt alvast.
11 maanden
In de verdeler zal een sensor zitten die de module aanstuurt. Mogelijk dat die de boosdoener is, vooral als het een magnetische sensor met een spoeltje is.
11 maanden
Hallo MDZNL en Monteur Senior, bedankt voor jullie reactie.
Nu is de BDP sensor vervangen, die zat los en onder de smurrie ( olieresten ed.) Lastig om te vervangen omdat je er bijna niet bij kan. Lijkt achteraf nog de enige mogelijkheid van het probleem. Start nu goed en blijft hopelijk goed rijden,
John
11 maanden
mooi dat je het gevonden hebt
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo 240 of stel zelf een nieuwe vraag.
hier zit toch een voorschakelweerstand op is die al eens vervangen?
11 maanden