Tijdje geleden geconfronteerd met het feit dat met de lichtschakelaar op nul en sleutel uit contact linker klapkoplamp spontaan begon te klappen.
Dealer heeft aansluitingen nagezien en gereinigd. Storing leek verholpen.
Echter na enkele dagen klapten beide (!) koplampen met zeer veel moeite uit. Weer terug naar dealer en volgens hem is mechaniek in orde en dus moet storing in koplampmotortje zelf gezocht worden (is gesloten geheel en hierin kan niet gekeken worden).
Vind het echter vreemd dat nadat de dealer het linkerkoplampmechanisme had bekeken, de rechter koplamp (die eerst wel goed was) ook met zeer veel moeite uitklapt. M.a.w. dan is tegelijkertijd ook het rechterkoplampmotortje kapotgegaan. Lijkt mij sterk.
Is het misschien toch een probleem met de aansturing naar het motortje? (cem?)
Was van plan tweedehandsmotortjes te kopen en te laten plaatsen, maar wil zekerheid dat het de motortjes zijn.
Heb in het verleden meer problemen met klapkoplampen gehad; was toen sluiting (ook spontaan beide koplampen afwisselend op en neer).
Kent iemand het probleem en heeft iemand een oplossing?
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Volvo 480 of stel zelf een nieuwe vraag.