kaszner heeft nog geen antwoord gegeven dat als oplossing is gekozen.
Cor, Bedankt voor het meedenken,maar ben eruit. Beetje stom,maar het was de hoofdzekering.Ik had er wel naar gekeken,maar hij zag er goed uit.Maar was wel degelijk kapot.
Ik meet wel spanning op de schakelaar.
[quote=leeuw106]Een nieuwe schakelaar of een gebruikte met misschien hetzelde probleem.[/quote] Heb hem vervangen voor een nieuwe,dus dat kunnen we wel uitsluiten denk ik.
bedankt voor je reaktie, Maar dat is toch de schakelaar aan je stuur,die ook voor de knipperlichten is. Die heb ik al vervangen.
Daar ben ik al naar op zoek geweest een of ander schakelaartje, maar kan niks vinden, weet jij misschien waar het ongeveer moet zitten. michel
Heb het zo gedaan en het is idd gelukt. bedankt. MvG michel
wat zal zoiets gaan kosten,en bedankt voor je snelle reactie Opeltje.
sorry ik heb het over de silemblokken. michel
Ik heb dit probleem ook met mijn omega, dus ik zou graag willen weten welk deel dit is van de draagarm. alvast bedankt michel
heb het intussen gevonden denk ik(hoop ik),het was inderdaad behoorlijk vies aan de binnenkant.
kan iemand mij precies vertellen waar de lfr bij mij zit.
het is een x20xev ecotec blok, en hoe jij het zei kan ik het niet vinden,zie wel iets cilinder achtigs maar daar zitten niet 2 slangetjes aan wel een stekkertje.